АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Надаємо весь спектр послуг з архітектурного проектування будівель різноманітного функціонального призначення, забезпечуємо розроблення суміжних інженерних розділів проекту та кошторису. Виконуємо весь цикл проектування від концепції до робочої документації.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Виконуємо проекти інтер’єрів комерційних та житлових приміщень. Наш проект починається від концепції розпланування і закінчується розробленням найдрібніших деталей, які будуть наповнювати майбутній інтер’єр. Для комерційних приміщень надаємо послуги з комплексного розроблення фірмового стилю та інтер’єру.

МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЕКТІУ

Забезпечуємо процес керівництва проекту та координації між усіма учасниками процесу на всіх етапах проектування та будівництва. Для проектів інтер’єру замовляємо та доставляємо на об’єкт всі необхідні будівельні та оздоблювальні матеріали. Процес менеджменту супроводжується фінансовою звітністю , а також ми забезпечуємо можливість замовнику дистанційно відслідковувати процес ремонту через постійно оновлювані фотофіксаціїз об’єкту.

АРХІТЕКТУРНИЙ КОНСАЛТИНГ

Надаємо послуги з аналітики інвестиційних проектів будівництва, ділянок під будівництво, консультування щодо будівництва та реконструкції.