fbpx

Karashetskyy Architects

a

Контакти

м. Львів

Email: karashetskyy.y@gmail.com
телефон: +38 066 840 30 97

Послуги

Архітектурне проектування

Надаємо весь спектр послуг з архітектурного проектування будівель різноманітного функціонального призначення, забезпечуємо розроблення суміжних інженерних розділів проекту та кошторису. Виконуємо весь цикл проектування від концепції до робочої документації.

Дизайн інтер'єру

Виконуємо проекти інтер’єрів комерційних та житлових приміщень, об’єктів HORECA. Наш проект починається від концепції розпланування і закінчується розробленням найдрібніших деталей, які будуть наповнювати майбутній інтер’єр. Для комерційних приміщень надаємо послуги з комплексного розроблення фірмового стилю та інтер’єру.

Менджмент та юридичний супровід проекту

Забезпечуємо процес керівництва проекту та координації між усіма учасниками процесу на всіх етапах проектування та будівництва. Процес менеджменту супроводжується фінансовою звітністю , а також ми забезпечуємо можливість дистанційно відслідковувати процес будівництва чи ремонту через постійно оновлювані фотофіксаціїз об’єкту. Виконуємо юридичний супровід проектів на етапах отримання дозвільної документації

Реалізація ``під ключ``

Ми розуміємо зайнятість наших клієнтів, тому готові перейняти на себе весь клопіт, пов’язаний з реалізацією проекту. Така послуга включає виконання всіх загальнобудівельних та внутрішніх ремонтних робіт, інсталяцію інженерних мереж, комплектацію об’єкту меблями, освітленням, предметами інтер’єру

Архітектурний консалтинг

Надаємо послуги з аналітики інвестиційних проектів будівництва, ділянок під будівництво, консультування щодо нового будівництва та реконструкції.